پیام آیت الله محمّدمهدی میرباقری بعد از رأی به کاندیدای اصلح، دکتر سعید جلیلی، در دورۀ دوم انتخابات ریاست جمهوری

⭕️پیام استاد آیت الله سیّد محمّدمهدی میرباقری بعد از رأی به کاندیدای اصلح، دکتر سعید جلیلی، در دورۀ دوم انتخابات ریاست جمهوری

بسم الله الرحمن الرحیم.
خدمت مردم بزرگوار و مخاطبین ارجمند عرض سلام دارم.
🔹حقیر امروز به نامزد اصلح و صالح جناب آقای دکتر سعید جلیلی رأی دادم، چون می‌دانستم که ایشان به‌خواست خدای متعال، مصمّم هستند که راه شهید آیت‌الله رئیسی را ادامه دهند و مانند ایشان، با فشار و تبعیض و رانت‌خواری و فساد و بی‌عدالتی و نظام زالوصفت سرمایه‌داری مبارزه کنند.

🔹من به آقای دکتر جلیلی رأی دادم، چون می‌دانستم که ایشان همچون آیت‌الله شهید رئیسی، بی‌وقفه و شبانه‌روز و به‌صورت خستگی‌ناپذیر، برای حل مشکلات اقتصادی مردم تلاش خواهند کرد و این توانایی را دارند که قدرت سیاسی را به ظرفیت اقتصاد ملی تبدیل کنند.

🔹من به آقای دکتر جلیلی رأی دادم، چون می‌دانستم که ایشان همچون آیت‌الله رئیسی، در مقابل زیاده‌خواهی‌ها و زورگویی‌های استکبار آمریکا و چند دولت اروپایی خواهند ایستاد و آنها را به تسلیم در مقابل ملت سرافراز ایران وادار خواهند کرد.

🔹من به آقای دکتر جلیلی رأی دادم، چون می‌دانستم ایشان به برجام ۲ و ۳، یعنی پذیرش خلع‌سلاح و واگذار کردن قدرت نرم و سخت و توان موشکی و پهپادی و سایر سازوبرگ‌های نظامی ما به دشمن نیستند.

🔹من به آقای دکتر جلیلی رأی دادم، چون می‌دانستم ایشان به‌دنبال مذاکره و معاهده با لابی‌های پنهان قدرت و محافل صهیونیستی در آمریکا و فرود آوردن سرِ تسلیم در برابر آنان نیستند.

🔹من به آقای دکتر جلیلی رأی دادم، چون می‌دانستم ایشان از عزت و غرور ملی مردم ایران دفاع خواهند کرد و از این طریق، همچنان سایۀ جنگ و تهدید نظامی را از سر کشور و دولت و ملت ایران دور خواهند داشت. ان‌ شاء الله تعالی.

سیّد محمّدمهدی میرباقری، ۱۵ تیر ۱۴‌۰۳

منبع : https://eitaa.com/jalili_saeed/8591